شهدای مسجد ارک/ شهیده سیده امّ البنین رضوى

در آن سال‏‌ها این شهیده صاحب دو فرزند شد و همزمان مشتاقانه به تحصیل علوم دینى و علوم جدید پرداخت و در عین حال پشتیبانى از جبهه و رزمندگان را نیز ترک نکرد. در سال‏ هاى بعد به علت بیمارى مادر از ایشان به خوبى پرستارى مى‏ کرد و همیشه از دعاى خیر او بهره‏ مند بود

مشاهده مطلب

شهدای مسجد ارک/ شهید پیمان خادمى

بسیار امانت‏دار بود روزى به مادرش گفته بود که مى‏ خواهم هر چیزى از دوستانم که نزد من هست به آن‌ها برگردانم تا یک موقع مدیون آن‌ها نباشم و اگر شب اول قبر از من سؤال بشود راحت بتوانم پاسخگو باشم. بسیار حساس و مهربان بود و دوست داشت در حد توانش به همه کمک کند. مثلاً در زلزله بم پتوى خودش را به زلزله‏ زدگان هدیه داد.

مشاهده مطلب

شهدای مسجد ارک/ شهید سید حسین موسوى

در شهر رى در خانواده‏ اى مذهبى و متدین دیده به جهان گشود. از اوایل کودکى با پدرش با مجالس اهل‏ بیت(علیهم‏ السلام) آشنا شد. از اوایل نوجوانى به نماز خواندن مداومت مى‏ کرد و روزه مى‏ گرفت. همچنین مداح اهل‏ بیت(علیهم‏ السلام) بود ولى کم مى‏ خواند، مى‏ گفت مى‏ خواهم معرفت کسب کنم تا به ما نیز عنایتى شود.

مشاهده مطلب

شهدای مسجد ارک/ شهید حسین اسعدى پور

پدر بزرگوارش مى‏ فرمود: براى امر به معروف و نهى از منکر سر از پا نمى‏ شناخت و وقتى به او مى‏ گفتیم که نمى‏ توانى جامعه را درست کنى مى‏ گفت من به اندازه خودم مسئولم و من نمى‏ توانم در مقابل منکرات آرام بنشینم.

مشاهده مطلب

شهدای مسجد ارک/ شهید مسعود یگانه صفت

ا ادب و متانت همیشگى، از آن‏ها اذن خروج طلبید: «مادرم اجازه رفتن مى‏ دهید؟» مادر اخلاق مسعود را کاملاً در این موارد مى‏ شناخت چون تا آنها اجازه خروج نمى‏ دادند، او قدم از قدم برنمى‏ داشت. با اکراه گفت: خیر مسعود جان نرو؟

مشاهده مطلب
123456789