ثروتمندان به فکر آبرودارها و کم درآمدها باشند/ بیدار شوید

ثروتمندان به فکر آبرودارها و کم درآمدها باشند/ بیدار شوید

بیانات حاج منصور ارضی، حسینیه صنف لباس فروشان 92/12/25 "أُصُولَ الْکَرَمِ وَ قَادَةَ الْأُمَمِ" : اصل کرم ائمه اطهار (ع) هستند شما وقتی خدمت امام حسن (علیه السلام) میرسید و میگویید: کریم اهل بیت، به دیگر ائمه (ع) نیز باید بگویید. همه این خاندان، کرم دارند و اصول کرم از این خاندان ساطع میشود.

خوب است که مادر و پدر دم مرگشان به فکر بچه هایشان باشند لذا جبرئیل وقتی در هنگام مرگ از پیغمبر اکرم، عزیزِ عالم (صلوات الله و سلامه علیه) پرسید که شما چرا گریه می‌کنید؟ حضرت فرمودند: نگران امت گنه کارم هستم.
لذا آن برگه ای که در کفن حضرت زهرا (سلام الله علیها)  قرار دادند به همین موضوع اشاره دارد و یا سلمان در شب عروسی حضرت زهرا (سلام الله علیها) دید که اوراق سبزی از آسمان می‌ریخت یک ورق را باز کرد دید نوشته شده است "هرکسی محب زهراست برائت من النار" است. این خانواده همه شان به فکر ما هستند، حاجتتان را به کسی غیر از اهل این خانه نگویید.

 وقتی شما این نماز حضرت زهرا (سلام الله علیها) را نیت میکنید و هنوز نخواندید ( درمفاتیح آمده است) زندگیتان رشد می‌کند.

بعضی دوستان خودشان هیئت می‌آیند ولی بچه هایشان گرفتار ماهواره و چیزهای دیگری شدند، دعا کنید . 

اصل، این خاندان هستند، اصل کرم و اصول کرم ایشان هستند و فضا برای کرامت ایشان باز است منتها باور میکنید این خانواده مشتری ندارند آن وقت در آن دنیا همه وانفسا و واویلتا می‌زنند و واعصفا میگویند: که دردنیا اهل بیت (ع ) آماده کرم بودند تا به کجا تا آنجا که هزاران بار شنیدی طرف آمد ناسزا گفت، امام چهارم (ع) فرمود: این حرفهایی که میزنی برای ما نیست. آیا این آیات را خواندی؟ ما صاحب این آیاتیم بعد هم بخشیدش، یا به امام حسن(ع)  هرچه خواست گفت، امام حسن (ع) فرمود: گرسنه ای بیا برویم  غذایی بخور، اینها هم حد دارد، حدش هم تو این دنیاست، یادتان باشد حدش توی این دنیاست.

این خانواده بی نهایت عنایت میکنند اما حدش تو این دنیاست. از این دنیا که بروید می‌بینید به کسانی که پای این خانه مانده اند عنایت می‌کنند. کرم از اینجا شروع میشود یعنی چه؟ قیامت دستمان را میگیرند؟ مال کسانی است که ارتباطشان قطع نشده است. کسانی که منحرف شدند، از اهل بیت(ع) نیستندلذا تمام لعن هایی که در زیارت عاشورا میخوانید، مربوط به تمام گروه‌ها و حزب هایی است که ضد اهل بیت (ع) هستند هر کسی می‌خواهد باشد از صهیونیسم بگیر تا دشمنان داخلی.

ما باید این وصل به اصل را از دست ندهیم. ساده‌ترین و کوتاهترین حرف بزرگان همین است.

عید دارد میرسد، ثروتمندان به فکر آبرودارها و کم درآمدها باشند و بیدارشوند و بدانند همگی رفتنی هستیم، اگربیدار نمی‌شوند یک روز سوارشان کنید و ببرید بهشت زهرا، سالن غسال خانه جایی که مرده‌ها را می‌شویند تا عاقبت کار را در این دنیا ببینند.