سعی کنید نیت حضور خود در هیات را کامل و خالص کنید تا این عمل شما باقیات و صالحات شود.

سعی کنید نیت حضور خود در هیات را کامل و خالص کنید تا این عمل شما باقیات و صالحات شود.

بیانات حاج منصور ارضی در زیارت عاشورا روز چهاردهم ماه جمادی الاولی ایام فاطمیه مورخ دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۶ حسینیه لباس فروشان


بسم الله الرحمن الرحیم

کسانی‌که نمی‌توانند فرزندان و خانواده خود را به هیات جذب کنند بدانند که اخلاقشان در خانواده متفاوت با رفتارشان با دوستان است.
تشکر می‌کنیم از تمامی عزیزانی که در این مجلس حضور پیدا کردند و کمک کردند. سعی کنید نیت حضور در هیات را کامل و خالص داشته باشید که این عمل شما باقیات و صالحات می‌شود. سعی کنید فرزندان و خانواده خود را با هیات آشنا کنید و حداقل در ماه یکبار به این مجالس بیاورید. خیلی از هیئات بودند که الان نامی از آن‌ها نیست و یا کم رنگ شده‌ است. کسانی‌که نمی‌توانند فرزندان و خانواده خود را به هیات جذب کنند بدانند که اخلاقشان در خانواده متفاوت با رفتارشان با دوستان است. به اخلاق خود دقت کنید ببینید خانواده‌تان جذب هیات شده‌اند یا خدایی ناکرده فراری و متنفر از این مجالس شده‌اند. اگر فرزندان ما به هیات نیایند جای ما دیگران می‌آیند یعنی مداح و گریه‌کن و سینه‌زن دیگری می‌آید. بارها برای خادمان و شعرا و دیگران گفته‌‌ام یک جمله در ماه رمضان می‌خوانیم " وَلا تَستَبدِل بی غَیری " کاری کنیم جای ما فرد دیگری نیاید. باید توجه بیشتری داشته باشیم. این‌قدر به‌دنبال کسب مال بیشتر نباشید روزی در نزد خداوند مقدر است و بیشتر نمی‌شود مگر با شکر خداوند چه به‌صورت زبانی و چه به‌صورت عملی. خدا ان شاءالله خیرتان دهد.