عملیات دشمن ریختن آبروی چهل سالِه‌ی انقلاب است، در 22بهمن باز هم باید عملیات دشمن را برهم بزنیم

عملیات دشمن  ریختن  آبروی چهل سالِه‌ی انقلاب است، در 22بهمن باز هم باید عملیات دشمن را برهم بزنیم

بیانات حاج منصور ارضی حسینیه صنف لباس فروشان فاطمیه دوم 20 بهمن 97

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروهای اطلاعاتی سپاه و وزارت بیشتر اطلاعات جمع می‌کنند بعد تیم دیگری برای اجرا باید درست عمل کند، والا شاید چندین ماه کار توسط نیروهای عملیاتی به هم بریزد. به بعضی ازدوستان این نکته را بیان کردم؛ یکی از ارکان موفق عملیات حضرت زهرا سلام الله علیها به زبان امروز زمانی بود که دید هرکاری می‌کند دشمنان به مقصود خود می‌رسند مثلاً دو روز مانده به آخر عمر بی‌بی عده‌ای برای عیادت آمدند و نتیجه کار را دیدند و مطمئن از شهادت ایشان شدند و البته کار خودرا کرده بودند و چیزی به کسی نگفتند. در مقابل حضرت موضوع  مخفیانه دفن شدن و تشییع شدن را وصیت کردند و تمام برنامه‌ریزی دشمنان امیرالمومنین را برهم زد و الان نتیجه آن کار را متوجه می‌شویم. ایشان اراده می‌فرمودند بهتر از حرم امام حسین و حرم امیرالمومنین علیهما السلام برای ایشان بارگاه می‌ساختند. 
ببینیم از چه راهی به دشمن می‌توانیم ضربه بزنیم، این موضوع که رهبری در دیدار با همافران نیروی هوایی بیان فرمودند:
" گاهی در راه‌پیمایی بیست‌ودوّم بهمن دیده میشود که مثلاً ‌جنابعالی از فلان آقا خوشتان نمی‌آید، او هم آمده در راه‌پیمایی مثل شما، بنا میکنید علیه او تظاهرات کردن و شعار دادن؛ این درست نیست؛ یک اختلاف نظری است، بالاخره شما او را قبول ندارید به هر دلیلی، فلان مسئول را، فلان رئیس را، فلان آقا را شما قبول ندارید، خیلی‌خب، اشکال ندارد؛ امّا جای تسویه‌حساب، راه‌پیمایی بیست‌ودوّم بهمن نیست؛ این را من توصیه میکنم به همه؛ مواظب باشید، شعارهای خودتان را بدهید، کارهای خودتان را بکنید، مبنای خودتان را اگر مبنای منطقی است حفظ کنید امّا راه‌پیمایی را مظهر اختلافات قرار ندهید، مظهر درگیری و مانند اینها قرار ندهید؛ بگذارید این حرکت عظیم که نشان‌دهنده‌ی عزم ملّی و حضور ملّی و وحدت ملّی است، همین جور با همین عظمت باقی بماند"
خب ما خیلی از دولت و رئیس دولت دلخوری داریم، ویا حتی رئیس مجلس شورای اسلامی و خود نمایندگان و بعضی قضاتی و یا مسئولینی که آلوده به دنیا می‌شوند... اما طبق نظر مقام معظم رهبری ما در بیست و دوم بهمن باز هم باید عملیات و برنامه‌ریزی دشمن را برهم بزنیم. عملیات دشمن ریختن آبروی چهل سالِه‌ی همه آنهایی که از روز اول تا به الان زحمت این انقلاب را کشیدن به وسیله اعتراضات مردم است. باز هم سوال می‌کنم چگونه باید دشمن را رسواکرد؟ خب اینها را دشمن نمی‌تواند درک کند که ماپیرو پیامبر شعب ابی‌طالب هستیم. نمی‌دانند که وقتی تحریم شدیم، مومنین خود را جمع و جور کردند ولی دیگرانی که ریخت و پاش داشتند فریاد می‌زنند! بله همه می‌دانیم در این بین فقرا اذیت می‌شوند و حتی مقام معظم رهبری این نکته را بیان کرده و در نظر داشتند. اما 22بهمن چیزی دیگر است، اختلافاتمان را به راهپیمایی 22 بهمن نکشیم. این خون دل خوردن همان عملیات فرزند حضرت زهرا سلام الله علیها است، ایشان می‌دانند امسال چگونه باید با مشکلات برخورد کرد. بی‌بی  به موقع وقشنگ برنامه‌ریزی دشمن را برهم زد و دشمنان را تا به قیامت رسوا کردند، حالا دشمنان اهلبیت هرچقدر هم بخواهند این ضربه را پنهان کنند نمی‌توانند! چون برای اعمالی که داشتند جوابی ندارند، رسوایی برای دشمن اهل بیت و شیعیان است حالا می‌خواهد دشمن امروزی باشد و یا دشمن دیروز، فرقی نمیکند. 
نکته مهم این سوال است، تو کجای این عملیات هستی؟ خدایی ناکرده مشمول این لعنها نباشیم:
"لَعَنَ اللَّهُ اُمَّةً قَتَلَتْکُمْ وَ لَعَنَ اللَّهُ الْمُمَهِّدینَ لَهُمْ بِالتَّمْکینِ مِنْ قِتالِکُمْ"
«خدا لعنت کند آن امتى که شما را کشتند و خدا لعنت کند آن مردمى را که از امراى ظلم و جور براى قتال با شما اطاعت کردند»
بعضی از دوستان زیارت عاشورا را یک نقشه راه می‌دانند و از فرازهای آن درسی می‌آموزند، چنین زیارت عاشورایی زیبا می‌شود چون تکلیف خود را نسبت به هر فراز آن مشخص کرده و شناخته‌ایم. برای مثال "سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ" و " عَدُوٌّ لِمَنْ عاداکُمْ" 
اینها مهم است چون تماماً دسته‌بندی است، مایک زیارتنامه می‌خوانیم ولی در آن دشمنان وبرائت از آنها را دسته بندی شده به روشهای مختلف بیان می‌کنیم گاهی دشمنان را تک تک نام می‌بریم و گاهی به آنها " آل" و یا "اهل" می‌گوییم. اصل زیارت عاشورا دشمن شناسی و عملیاتی کردن ارادت ما نسبت به اهل بیت است. باور کنید، این آمریکاییها و یا اسرائیل و غرب از موشکهای ما نمی‌هراسند بلکه از بلندشدن سرها و فریاد مسلمانان می‌هراسند. اما در فاطمیه بعد گریه و روشن شدن دلها از نور ایشان باید از بی‌بی درس زندگی بیاموزیم، نه فقط ظاهر زندگی که چند گلیم و ظرف داشته است چون ما نمی‌توانیم با زهد این خاندان زندگی کنیم. برای مثال دیروز یکی از برنامه‌های خبری مصاحبه‌ای با همسر شهید نواب صفوی داشت، در پایان همسر این نمادانقلاب بیان داشت که هنوز مستاجر است و به دنبال دنیا نیست. اما اگر از ما چنین بخواهند می‌گوییم نمی‌توانیم! 
زندگی کنید، اما زندگیی که  حدود حلال و حرام و فروع دین رعایت شود، چرا باید در میان سینه زن اهل بیت هنوز خمس گیرکرده باشد؟چرا؟ ما که بواسطه شغلمان زکات نداریم بدهیم، چرا باید خمس که مال خداوند است در دستان ما بماند؟ خداوند در قرآن می‌فرمایند" فَأَنَّ لِلَّهِ خُمُسَهُ وَ لِلرَّسُولِ..." خب حضرت زهرا سلام الله علیها هم دلش از دشمنان بسوزد و هم از انحرافهایی که ایجاد شده و هم از دست ما که مدعی پیروی از ایشان را داریم؟ ما هم باید ایشان را آزرده خاطر بسازیم که هنوز احکام شرعیت را نمی‌دانیم؟! بی‌بی آنقدر لطف دارد که سربسته بگویم همه جا مواظب و مثل یک مادر دل نگران ما بوده است. وقتی اموال خود را پاک کنید، زبان و چشم و دل خود را پاک کرده اید، آن وقت خواهید دید حضرت چه جلواتی به شما عطا می‌کند. فرق ما با شهدا همین است، شهدا زندگی و دل و زبان خود را پاک نگهداشتند.
من یادم هست در زمان دفاع مقدس در جبهه‌ها می‌خواندم و از این خط به خط دیگر می‌رفتم و همیشه چندنفر مراقب من بودند. دیدم یک نفر آمد و یک کاغذ بلند آورد که تا خورده بود، برای خود کارهای خوب و بد و امور واجب و مستحب خود را نوشته بود حتی اگر فکر حرام هم کرده بود نوشته بود این را به عنوان یک تجربه برای من آورده، شهدا با ما نفس می‌کشند ولی این زندگی ماست که با آنها فرق میکرد.
خدا رحمت کند همه شهدا را از شهدای قبل از انقلاب و شهدای 22 بهمن که مانند همین همافران نیروهوایی جان خود را نثار انقلاب کردند و در این ایام خیلی از مردم کشته شدند! چقدر بچه و نوجوانی که از دست ندادیم و بعد از آن شهدای دفاع از ملت و مدافع حرم و حریم ولایت و شهدای هسته‌ای و کسانی که برای اعتلای فاطمیه و شیعیان فاطمی جان دادند آنها را باید در چنین روزی یاد کرد. 
داداش من، فاصله شما با حضرت زهرا سلام الله علیها یک قدم است آن هم انجام فرایض حلال است، چیز دیگری نیست. ببینید چه زیبا بالاتر از ملائکه رفتیم وبرای عزاداری حضرت فاطمه سلام الله علیها سینه زدیم، مقام ملائکه اصلاً به چنین مرتبه‌ای نمی‌رسد، مگر یک عده‌ای که برای امام حسین علیه السلام می‌گریند شما به سرعت می‌توانید به مقام محمود برسید ولی خودت با دست خودت سقوط میکنید و این مقام را از خود سلب میکنید، چه کار می‌توان کرد؟! هروقت من و شما آلوده به گناه می‌شویم بی‌بی خیلی ناراحت می‌شود و از بس که حیا دارد روی خود را برمی‌گرداند.