اگر با مدیران اشرافی و فتنه‌گران برخورد محکم و قهرآمیزی می‌شد دیگر امروز با این حجم از اختلاس و هدر رفتن بیت‌المال روبرو نبودیم.

اگر با مدیران اشرافی و فتنه‌گران برخورد محکم و قهرآمیزی می‌شد دیگر امروز با این حجم از اختلاس و هدر رفتن بیت‌المال روبرو نبودیم.

بیانات حاج منصور ارضی در زیارت عاشورا روز ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها بیستم جمادی الثانی مورخ هفتم اسفند ماه ۱۳۹۷ حسینیه صنف لباس فروشان


بسم الله الرحمن الرحیم

مقام حضرت زهرا سلام الله علیها بسیار بالاتر از آن است که بشر درباره آن حرف بزند و هرچه بگوییم کم است. اما باید از ایشان درس دشمن شناسی بیاموزیم. 
امروز ما از قوه قضائیه گله‌مند هستیم، نماینده قوه قضائیه یا دادستان فریاد می‌زند و از وزیر یا وکیلی بازخواست می‌کند اما در مقابل رئیس‌ قوه دیگر برای دفاع از وزیر واکنش نشان می‌دهد. از این رفتار معلوم می‌شود با چه کسانی طرف هستیم، یعنی اگر اعلام کنند که مست گیرند، هرآنچه در شهر هست گیرند... لذا گله اصلی ما از وزارت اطلاعات و قوه قضائیه این است که افرادی که به حضرت زهرا سلام الله علیها در سال ۹۶ اهانت کرده و هیچ مسئولی به آن توجهی نداشته - یعنی چه به یک زن می‌گویید شهید و چرا برای حضرت زهرا سلام الله علیها روز شهادت اعلام می‌کنید؟ - فرزندان این سرزمین را به شهادت رساندند و باز می‌خواهند در مرکز شهر فعالیت خود را آغاز کنند و به ما اعلام فعالیت دادند. آیا این نامردی در حق مردم نیست؟ مسئولینی که متولی کنترل نظم و انظباط هستند در حق شهدای نیروی انتظامی و همین شهید حدادیان نامردی می‌کنند. این خیلی دردآور است که این جوانان شهید شوند و هنوز فرقه متولی قتل این‌ها و یا افرادی که از این قاتلان حمایت می‌کنند، مدعی هستند. این افراد آخر کارشان مانند اصحاب فتنه‌گر و یا مدیران اشرافی از این محل خوشگذرانی به آن محل خوشگذرانی می‌روند. اگر این مدیران اشرافی و فتنه‌گران با یک برخورد محکم و قهرآمیز رو به رو می‌شدند دیگر به این روز نمی‌افتادیم و با این حجم از اختلاس و هدر رفتن بیت‌المال روبرو نبودیم. این همه مردم آزاری توسط مسئولین معنی ندارد، خدایا ملت فاطمه سلام الله علیها را کمک کن.
برای درک مقام حضرت زهرا سلام الله علیها؛ می‌توانیم از راه شناخت دشمنان ایشان به این درجه از معرفت برسیم. ذات مقدس حضرت فاطمه سلام الله علیها سّر است و دست‌یابی به آن غیرممکن! حتی با وجود هزاران روایتی که از جانب اهل بیت علیهم السلام صادر شده است باز هم شناخت ایشان امکان پذیر نیست. اما با شناخت دشمنان ایشان می‌توانیم به حدودی از معارف ایشان پی‌ببریم. بدانید با رشد فاطمیه، دشمن شناسی مردم بیشتر می‌شود و جامعه می‌تواند روبه تعالی حرکت کند.
همین نکات ناقص را بیان کردیم تا در جریان باشید و بدانید دشمنان حضرت فاطمه سلام الله علیها چه کسانی هستند و خدا را شکر کنید که در این ایام الله قرار می‌گیریم، یک روز فاطمیه، یک روز ماه رمضان و یک روز ماه محرم و یک روز ایام رجبیه و... هرکدام از این ایام خود باعث ضربه به دشمن است. توجه کنید این ایام معنوی و الهی را نمی‌توان مثل مرغ و گوشت از مردم گرفت و آنطور که با معیشت مردم بازی می‌شود با این ایام نمی‌توانند بازی کنند. مردم با عشق می‌آیند به این مجالس و نام حضرت زهرا سلام الله علیها و فرزندان ایشان را بر زبانِ جان تکرار می‌کنند.
خدایا این اسما الحسنی و اسما الله را از ما نگیر، خدایا رهبر را از ما نگیر، خدایا اگر وقتش شده خائنین به این سرزمین را خودت خوار و ذلیل گردان. دوستان و رفقا تلاوت قرآن را فراموش نکنید، قرار ما این بود که هر ماه یک جز قرآن ختم کنیم، حتی اگر ماه 29 روز باشد ما یک جز بیشتر بخوانیم تا هر ماه یک ختم قرآن داشته باشیم. این ختم قرآ‌ن‌ها را هر ماه به یکی از مادران اهل بیت علیهم السلام هدیه کنید و این نذر اثر بر زندگی دارد. اثر این نذر را من چشیده‌ام و تجربه کرده پس به شما توصیه می‌کنم.