این قصور مردم در انتخابات باعث می‌شود خوب و بد با هم بسوزند

این قصور مردم در انتخابات باعث می‌شود خوب و بد با هم بسوزند

بیانات حاج منصور ارضی در حسینیه صنف لباس فروشان زیارت عاشورای 17 مهر 97

بسم الله الرحمن الرحیم
 چون به ماه صفر نزدیک می‌شویم،نکته ای راباید یادآوری شود. در ماه صفر هر روز صدقه کنار بگذارید، شده یک مبلغ کم ولی مستمر باشد، امام صادق علیه السلام :
"مَنْ تَصَدَّقَ فى یَوْمٍ اَو لَیْلَةٍ اِنْ کَانَ یَوْمٌ فَیَوْمٌ وَ اِنْ کانَ لَیْلَةٌ فَلَیْلٌ دَفَعَ اللّه‏ُ عَزَّوَجَلَّ عَنْهُ الْهَمَّ وَ السَّبُعَ وَ میتَةَ السُّوءِ" (ثواب الأعمال)
« هر کس در روز و یا شب صدقه بدهد ـ اگر روز است روز و اگر شب است، شب ـ خداوند از او غم و اندوه، درنده و مرگ بد را دور مى‏ کند»
به فکر فقرا و تنگدستان باشید،  ماه صفر  ماه بلا  است، و یک دعایی هم در این ماه می‌توانید بخوانید(هر روز ده مرتبه):
" یا شدید القوی، و یا شدید المحال، یا عزیز، یا عزیز، ذلّت بعظمتک جمیع خلقک، فاکفنی شَرّ خلقک، یا محسن، یا مجمل، یا منعم، یا مفضل، یا لا اِله الّا اءنت، سبحانک إ نّی کنتُ مِن الظّالمین، فاستجبناله و نجّیناهُ من الغمّ، و کذلک ننجیِ المؤ منین، و صلّی اللّه علی محمّد و آله الطّیبین الطّاهرین"
«اى سخت نیرو، و سخت کیفر، اى عزیز، اى عزیز، اى عزیز، همه آفریدگانت در برابر عظمت خوار گشته، مرا از شهر آفریدگانت کفایت کن، اى نیکوکار، اى زیباکار، اى نعمت بخش، اى افزون کن، اى که معبودى جز تو نیست، منزّهى تو، من از ستمکارانم، پس دعایش را مستجاب کردیم، و او را [اشاره به رهایى حضرت یونس از دل ماهى] از اندوه نجات دادیم، و اینچنین مؤمنان را نجات میدهیم، درود خدا بر محمّد و خاندان پاک و پاکیزه اش»
روزی که نمایندگان مجلس به کنوانسیونهای fatf رای دادند متفق القول آن را روز نکبت می‌دانیم، هنوز برجام و عدم  تعهد متقابل آن از یادها نرفته است. فقط به خداوند امیدواریم که شورای نگهبان آن را رد کند. در این مدت چهل سال مردم، خانواده‌های شهدا و جانبازان ، مردم تنگدست بسیار اذیت شدند، افرادی که به سبب مشکلات و فقر ایمان خود را از دست ندادندولی  بسیار اذیت شدند. منتهی نمی‌دانم نمایندگان به چه فکر میکنند، البته خود مردم هم شرط هستند. این قصور مردم در انتخابات باعث می‌شود خوب و بد با هم بسوزند. در این ایام و روزهای آخر محرم دعا کنیم که عزتمان از دست نرود، ما حاضریم با این سختی‌ها زندگی را بگذرانیم، اما این نمایندگان پا می‌گذارند بر روی عزت ملی و ان شاء الله خداوند جواب اینها را بدهد. 
تا وقتی که امام زمان عجل الله فرجه  قیام نکند "وَ جَرَی فِی ظُلْمِهِ وَ جَوْرِهِ" ظلم و جور باقی است. والا ظلم و جور پایدار است و به همین دلیل مبارزه ما باظلم و جور مستمر و همیشگی تا قیامت است.