به همت موسسه فرهنگی هنری قدیم الاحسان رونمایی از بیست و یک عنوان کتاب تخصصی آموزش مداحی بهمراه تیزر تبلیغاتی

به همت موسسه فرهنگی هنری قدیم الاحسان رونمایی از بیست و یک عنوان کتاب تخصصی آموزش مداحی بهمراه تیزر تبلیغاتی                    
مجموعه بیست و یک عنوان کتاب تخصصی آموزش مداحی به همت موسسه فرهنگی هنری قدیم الاحسان روز دوشنبه نوزدهم آبان‌ماه در سالن همایش‌های صدا و سیما از ساعت 9 صبح رونمایی می‌شود.


موسسه فرهنگی هنری قدیم‌الاحسان اقدام به انتشار یک مجموعه بیست و یک جلدی از کتاب‌های تخصصی مداحی کرده است که ویرایش آن را در برخی آثار گروه نویسندگان همین موسسه و بعضی دیگر را نویسندگان از جمله روح الله عباسی، جواد دانش، محمدباقر نادم، جمال جهان‌مهر، حسین علیزاده و جواد محمد زمانی و... عهده‌دار بوده‌اند.
این مراسم 9 صبح روز دوشنبه، نوزدهم آبان‌ماه در محل سالن همایش‌های صدا و سیما و با حضور نویسندگان این آثار و مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود.
برخی از عناوین این مجموعه شامل: «ولایت فقیه»، «آشنایی با ادیان و مذاهب»، «احکام مداحی»، «آشنایی با منابع دینی»، «اصول عقاید»، «تاریخ عاشورا»، « دعا و نیایش»، «تاریخ عزاداری»، «ادبیات عرب»، «فرهنگ‌سازی دینی»، «تاریخ تشیع»، «مقتل شناسی» و برخی آثار دیگر می‌باشد.


ویدئو ها

دانلود فایل

تیزر تبلیغاتی آیین رونمایی مجموعه کتب تخصصی مداحی


تصاویر

نظرات

خ.س
1393/08/18 10:56:40 ب.ظ

سلام خدا قو ت از فایلهای صوتی تان در ایام محرم خیلی استفاده کردم و متشکرم در صورت امکان نمایشگاهی از کتب همایش روز 2 شنبه بگذارید تا بتوانیم کتاب مورد نیاز را تهیه کنیم اجرتان با حضرت زهرا

پاسخ به نظر

ارسال نظر

پست الکترونیک شما در بخش نظرات عمومی منتشر نخواهد شد.