حضور انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حضور انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حضور انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ارائه کتاب‌های متعدد منتشر شده در شبستان عمومی، راهروی 15، غرفه 9 حضور یافته است.

انتشارات موسسه فرهنگی هنری قدیم الاحسان اولین و تنها مرکز تدوین، چاپ و نشر کتب تخصصی ــ آموزشی در حوزه ستایشگری و مداحی اهل بیت(علیهم السلام) در کشور می‌باشد.
موسسه فرهنگی هنری قدیم‌الاحسان در آبان ماه سال 1393 اقدام به انتشار مجموعه بیست و یک جلدی از کتاب‌های تخصصی مداحی کرده است که برخی از عناوین این مجموعه شامل: «ولایت فقیه»، «آشنایی با ادیان و مذاهب»، «احکام مداحی»، «آشنایی با منابع دینی»، «اصول عقاید»، «تاریخ عاشورا»، « دعا و نیایش»، «تاریخ عزاداری»، «ادبیات عرب»، «فرهنگ‌سازی دینی»، «تاریخ تشیع»، «مقتل شناسی» و برخی آثار دیگر می‌باشد.

 انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با عرضه مجموعه نفیس بیست و یک جلد کتب تخصصی و با بیش از 30 عنوان کتب تخصی ــ آموزشی در نمایشگاه کتاب تهران حضور یافته است.
علاقه‌مندان می‌توانند از غرفه انتشارات قدیم الاحسان در شبستان عمومی، راهروی 15، غرفه 9 بازدید نمایند.

ضمنا بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از شانزدهم تا بیست‌وششم اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلی امام خمینی(رحمت الله علیه) تهران دایر می‌باشد.

خبرنامه

بزودی...

تماس با موسسه

پورتال موسسه فرهنگی هنری قدیم الاحسان" وظیفه اطلاع‌رسانی و ترویج اندیشه‌ها و آثار حاج منصور ارضی را برعهده دارد.