حضور انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حضور انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

حضور انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ارائه کتاب‌های متعدد منتشر شده در شبستان عمومی، راهروی 15، غرفه 9 حضور یافته است.

انتشارات موسسه فرهنگی هنری قدیم الاحسان اولین و تنها مرکز تدوین، چاپ و نشر کتب تخصصی ــ آموزشی در حوزه ستایشگری و مداحی اهل بیت(علیهم السلام) در کشور می‌باشد.
موسسه فرهنگی هنری قدیم‌الاحسان در آبان ماه سال 1393 اقدام به انتشار مجموعه بیست و یک جلدی از کتاب‌های تخصصی مداحی کرده است که برخی از عناوین این مجموعه شامل: «ولایت فقیه»، «آشنایی با ادیان و مذاهب»، «احکام مداحی»، «آشنایی با منابع دینی»، «اصول عقاید»، «تاریخ عاشورا»، « دعا و نیایش»، «تاریخ عزاداری»، «ادبیات عرب»، «فرهنگ‌سازی دینی»، «تاریخ تشیع»، «مقتل شناسی» و برخی آثار دیگر می‌باشد.

 انتشارات قدیم الاحسان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با عرضه مجموعه نفیس بیست و یک جلد کتب تخصصی و با بیش از 30 عنوان کتب تخصی ــ آموزشی در نمایشگاه کتاب تهران حضور یافته است.
علاقه‌مندان می‌توانند از غرفه انتشارات قدیم الاحسان در شبستان عمومی، راهروی 15، غرفه 9 بازدید نمایند.

ضمنا بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از شانزدهم تا بیست‌وششم اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلی امام خمینی(رحمت الله علیه) تهران دایر می‌باشد.