با این وضعیت این دولت به جهنم می‌رود./ می‌خواهند در اذهان مردم همه مشکلات را به گردن رهبری بیندازند.

با این وضعیت این دولت به جهنم می‌رود./ می‌خواهند در اذهان مردم همه مشکلات را به گردن رهبری بیندازند.

بیانات حاج منصور ارضی در مهدیه امام حسن مجتبی (علیه السلام) مورخ نهم خرداد 94 شام ولادت حضرت علی اکبر (علیه السلام)

مقام علی اکبر علیه‌السلام همچون مقام حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها است

 حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها حجت بر حجج عالم است، یعنی بر 12 معصوم علیه‌السلام. می‌دانست با فدا شدن در راه ولایت و امامت که شهید شود، امامت خواهد ماند.

نامه می‌نویسد: باید خانه را بر سر اهل خانه اول آتش بزنیم و بعد خراب کنیم. حسن علیه‌السلام  و حسین علیه‌السلام و زینبین سلام‌الله‌علیها و زهرا سلام‌الله‌علیها و علی علیه‌السلام. دقت کنید! ببینید بی بی چقدر عالی دفاع می‌کند که این خط باز می‌گردد و آنهایی که باید راه را ادامه بدهند می‌مانند و حضرت به شهادت می‌رسد.
روز جوان برای عده ای روز سوءاستفاده است و برای عده ای هم خیر، با دور بودن از حضرت علی اکبر علیه‌السلام به مقام میرسند که آن هم نابودی است نه مقام.

در مجالس ما از سِمت حضرت علی اکبر علیه‌السلام کم گفته می‌شود. چه آنهایی که در مسیر گم شدن خودشان اقرار می‌کنند و زود می‌گویند: قرار بود این آقا به امامت برسد و چه آنهایی که می‌خواهند یک روزی را برای جوان قرار بدهند و آن روز را باز به سرگردانی و گمراهی و غفلت و افراط می‌گذرانند، این پایۀ فکر بعضی هاست. در غیر این صورت روز جوان باید هم پایۀ لیلة القدر باشد. هم پایۀ زمان اعتکاف جوانان باشد. در اعتکافات که جا نیست و عده ای جا می‌مانند، 90 درصد آنها جوانند.
 
حضرت ابراهیم علیه‌السلام و اسحاق علیه‌السلام و فرزندان دیگرش از اسحاق ویعقوب چه کسانی هستند؟

  وقتی امام زمانت علیه‌السلام در حال خواندن زیارت است، می‌گوید: تو اول قتیل از نسل خلیل هستی " سلالةالخلیل "

مگر امیرالمومنین علی علیه‌السلام و امام حسین علیه‌السلام و حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها شهید نشده اند؟ چطور او را اول قتیل می‌گویند؟ اینجا مشخص می‌شود که اسماعیل علیه‌السلام بهانه بود. این آقا را به ابراهیم علیه‌السلام نشان می‌دهند و می‌گرید، این ذبح عظیم است. آنقدر غرق خداست و آنقدر در وادی خدا قدم گذاشته است. روایت هم زیاد است که وقتی می‌گوید: مگر ما بر حق نیستیم، می‌گوید: چرا عزیزم؟ می‌گوید: چه باکی از مرگ، ابی عبدالله علیه‌السلام می‌گوید: من فدایت بشوم.
کسی بوده است که وزنۀ کربلا بود. کسی است که عصمت کربلا را حفظ کرده است. همانگونه که زهرای مرضیه سلام‌الله‌علیها بر پنج تن محور است، علی اکبر علیه‌السلام هم همان نقش را دارد. آنقدر عظمت دارد ولی خود میداند که اگر این عصمت و حقیقت به شهادت برسد آن نسل امامت محفوظ میماند. علی اکبر علیه‌السلام حقیقت "  فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ " است. لذا طوری عمل می‌کند که ابن زیاد بر امام سجاد علیه‌السلام فریاد میزند و می‌گوید: مگر علی بن الحسین علیه‌السلام در کربلا کشته نشد؟ می‌فرمایند: ایشان برادرم است. خط را عوض می‌کند. کم کسی نیست.

همۀ وجودش تعریفی نیست که مثلاً بگویی جمله ای گفته شده و خَلقاً و خُلقاً و منطقاً به رسول الله صلی‌الله‌علیه‌وآله، تعریف نیست و مصداق کامل دارد، اصلِ اصل. لذا برخی فرمودند: علی اکبر علیه‌السلام نیابت داشت. علی اکبر علیه‌السلام از کودکی اش در خانۀ امام حسن علیه‌السلام تا زمانی که به شهادت رسیدند، آنجا بزرگ شده است. معلم واقعی اش را ابی عبدالله علیه‌السلام قرار داده است که امام حسن علیه‌السلام باشد. لذا در زیاراتش باید بخوانیم: " یابن الحسن و الحسین "

امام باقر علیه‌السلام، یابن الحسن و الحسین است. چون مادرش دختر امام حسن علیه‌السلام است و پدر هم مشخص است. وجود نازنینی است که وقتی به شهادت میرسد تازه کربلا در عصمت و عفت و در حفاظت قرار می‌گیرد. دیگر کسی نمی‌تواند دست بزند. میدانی چه کسی کشته شده است؟ پیغمبر صلی‌الله‌علیه‌وآله.

خداوند اصلاً از نسل او چیزی قرار نداده استو همۀ امامزاده‌ها هم اگر با آقا علی اکبر علیه‌السلام نسبت دارند، نوۀ دیگری است. فقط یک کودک دارد. می‌گوید: همۀ زنها و بچه‌ها که بیرون آمدند، کودکی هم آمد که یک حلقه گوشواره در گوشش بود. تا به وسط میدان آمد، شخصی آمد و به دو نیمش کرد. گفتند: این کودک علی اکبر علیه‌السلام است. کسی که در عالم میماند، فرزند نمی‌خواهد. خودش اول نسل است از سلال خلیل و ظاهراً هم نسل بعدی ندارد. ولی همۀ نسلش را در صورت امثال شماها می‌بیند که پیروش هستید.

هشدار به نسل علی اکبری‌ها !دشمن می‌خواهد شما را نسبت به رهبری بی تفاوت کند

علی اکبر علیه‌السلام لحظه ای از خدا غافل نمی‌شد. لذا ما میبینیم دشمن الان برای اینکه ما را از آقایمان علی اکبر علیه‌السلام جدا کند طرح هایی میریزد. شما هر چقدر دقت می‌کنید و در موبایل و کامپیوتر سرچ می‌کنید یک طرف عکس‌های آقا می‌آید و طرفی عکس دشمنان خدا، برهنگی ها... همینطور ردیف! کدام طرف را نگاه می‌کنید؟ ببین چه نقشه ای دارند که تو را از عاشورا و علی اکبر علیه‌السلام جدا کنند. یک روز پروژه فروش فلان تیم آبی وقرمز رامطرح می‌کند تااذهان را منحرف کنند ،یک روز پروژه هسته ای را مطرح می‌کنند ومی گویند اگر رهبری بگوید توافق نمی‌کنیم!؟تادراذهان مردم همه مشکلات را به گردن رهبر بیاندازند،بیشترین اهانت‌ها را به علما ودلسوزان می‌کند آن وقت امروز می‌گوید باید مودب باشید!با این وضعیت این دولت به جهنم می‌رود.

 تا نخواهی سنخیتی با حضرت علی اکبر علیه‌السلام پیدا کنی، بی فایده است.
ما نوکران ابی عبدالله علیه‌السلام امشب دور هم جمع شدیم و همۀ نیروها را هم گفتیم که بیایند، برای چی؟ برای اینکه شما بدانید همۀ زحمات را هر چقدر هم که باشد ما خواهیم کشید! اما اگر تو نخواهی، دنبال حضرت علی اکبر علیه‌السلام نمیروی. حاضر هستی شبانه روز برای تولد کف بزنی و یا سینه بزنی. اما اینکه اعتقادات آقا را پیدا کنیم. ببین کیست که عصمت کبری آنقدر برایش مهم است که برای اولین بار بعد از پنجاه و چند سال تنهایی از خیمه بیرون بین این همه لشگر رفته است. یا 12000تا و یا 120هزار تا! یا 30هزارتا. شاید بالاتر. جمعیت زیادی است.

الان مشخص شده است که چند میلیون نفر به کربلا میروند و جا می‌شود! همین کربلا است، خاکش که گشاد نشده است. من در صورت و قامت بی بی چه چیزی می‌بینم بخاطر اینکه خودش را برساند و از وجود نازنین علی اکبر علیه‌السلام دفاع کند، این همه لشگر را پای پیاده و بدون اسلحه بیرون می‌آید و نعره می‌کشد تا خودش را میرساند.

او کیست که وقتی قنداقه اش را به دست امام علی علیه‌السلام می‌دهند، می‌فرمایند: مثل این آقا دیگر نمی‌آید. او کیست؟
آقای جوان، دختر، پسر، بزرگ و پیر! علی اکبر علیه‌السلام شناس باش. وقتی شناختی خود به خود سمت گناه نمیروی.

در شفا الصدور(شرح کامل و ارزنده زیارت عاشورا) می‌گوید: مسیحی در عالم رویا عیسی بن مریم علیه‌السلام و کنارش پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله را میبیند. عیسی علیه‌السلام می‌فرماید: اگر می‌خواهی عاقبت بخیر شوی باید به این آقا ایمان آوری. این مَرد عالم هم ایمان می‌آورد، می‌گوید: حالا چه کنم؟ می‌فرماید: نوه اش در مدینه است. به مدینه میرود و سراغشان را می‌گیرد و خانۀ ابی عبدالله علیه‌السلام را نشانش می‌دهند. خواب را برای امام حسین علیه‌السلام تعریف می‌کند، می‌فرمایند: اگر پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله را ببینی، می‌شناسی؟ می‌گوید: بله و نشانه هایی می‌دهد. صدا میزند و علی اکبر علیه‌السلام می‌آید و عمامه به سرش می‌گذارد و ردا  می‌پوشد. مَرد قش می‌کند و می‌گوید: به خدا قسم! کسی که در خواب دیدم چنین بود. می‌فرمایند: ایشان پسر من است. سوالی می‌پرسند: تو راضی هستی یک خار در بدن او برود؟

خدا نکند که من و تو گیج آمده باشیم و گیج برویم. خیال می‌کنید سربندی که برخی بسته اید، خودتان لیاقت پیدا کردید؟ برایتان نوشته اند. اگر در مجلس لهو و لعب بروی و این سربند را ببندی مسخره ات می‌کنند و باد مسخره کنند. اصلاً تو برای آن مجلس نیستی.