باید بدانیم که ما محتاج این فیوضات هستیم و ان شاء الله از الطاف اهل بیت علیهم السلام محروم نباشیم.

باید بدانیم که ما محتاج این فیوضات هستیم و ان شاء الله از الطاف اهل بیت علیهم السلام محروم نباشیم.

بیانات حاج منصور ارضی در شب ولادت حضرت امام سجاد علیه السلام شب پنجم ماه شعبان المعظم مورخ بیست و یکم فروردین ماه ۱۳۹۸ حسینیه بیت الزهرا علیها السلام

بسم الله الرحمن الرحیم
از همه دوستان اهل بیت علیهم السلام تشکر می‌کنم که در این سه شب زحمت کشیدند من‌جمله از حجت الاسلام صراف، حاج مصطفی روحانی، حاج عزیز اسماعیلی و حاج جواد حیدری که فیض بردیم. باید بدانیم که ما محتاج این فیوضات هستیم و ان شاء الله از الطاف اهل بیت علیهم السلام محروم نباشیم و ادامه هم داشته باشد. 
همانطور که در شب‌های دیگر عرض کردم و در چند شب آینده ماه شعبان نیز این کار را ادامه خواهیم داد، پول‌های جمع شده، نظر ما این است که این کمک‌ها به حساب کمیته امداد واریز شود زیرا به نظر می‌رسد اینان افراد موجهی هستند و ان شاءالله این تیم جدید در کمیته امداد مانند برخی افراد خطا نروند. امیدواریم اینان بهتر و زودتر کمک‌ها را به دست هموطنان برسانند، البته ما می‌توانستیم کمک‌های غیرنقدی را نیز جمع‌آوری کنیم. اما کمک‌های نقدی سریع‌تر به دست نیازمندان می‌رسد. 
امروز هم عزیزانی از کمیته امداد برای انتقال قسمتی از این کمک‌ها تشریف آوردند. باید از امام سجاد علیه السلام متشکر باشیم و از مادر بزرگوارشان نیز باید یاد کنیم که بیشتر مقاتل نقل می‌کنند که ایشان در هنگام ولادت این امام از دنیا رفتند. خُب حضرت سجاد علیه السلام فرزند امام حسین علیه السلام و فرزند یک اسیر جنگ است که مورد بی‌احترامی عده‌ای قرار می‌گیرند و شاید بتوان گفت بعد از حضرت زهرا سلام الله علیها اولین بی‌احترامی و رفتار ناشایست با یک زن به ایشان صورت پذیرفته است. حتی آن شخص می‌خواهد برخورد سخت‌تر فیزیکی داشته باشد ولی امیرالمومنین علیه السلام جلوی او را می‌گیرد و به او تذکر می‌دهد که او به زبان فارسی سخن می‌گوید و تو نمی‌فهمی! یعنی امیرالمومنین علی علیه السلام اجازه نمی‌دهد دوباره اتفاق آن سیلی تکرار شود. و بعد به آن شاهزاده ایرانی می‌فرمایند تو شاهزاده هستی و هرکه را می‌خواهی برای همسری انتخاب کن. به چهره حضرت اباعبدالله علیه السلام اشاره می‌کند و می‌گوید من ایشان را را در خواب دیدم و مادرشان در خواب از من خواستگاری کرد و عقد را در خواب برای من جاری کرد. یعنی این خانم شخصیت بزرگی داشته است.